hig.sePublikasjoner
Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard-cite-them-right
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • sv-SE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • de-DE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Analyticity theorems for parameter-dependent currents
Högskolan i Gävle, Institutionen för matematik, natur- och datavetenskap, Ämnesavdelningen för matematik och statistik.
1991 (engelsk)Inngår i: Mathematica Scandinavica, ISSN 0025-5521, E-ISSN 1903-1807, Vol. 69, nr 2, s. 179-198Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
Abstract [en]

Plurisubharmonic functions of two groups of complex variables (x1,...,x(n)) and (a1,...,a(m)) are considered; their partial functions are defined by f(a)(x) = f(x, a). We discuss analyticity theorems for the level sets associated to Lelong numbers of the parameter-dependent currents dd(c)f(a).

sted, utgiver, år, opplag, sider
1991. Vol. 69, nr 2, s. 179-198
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:hig:diva-1184ISI: A1991JD30300004OAI: oai:DiVA.org:hig-1184DiVA, id: diva2:117846
Tilgjengelig fra: 2008-01-13 Laget: 2008-01-13 Sist oppdatert: 2018-03-13bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Wang, Xiaoqin

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Wang, Xiaoqin
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematica Scandinavica

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 799 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard-cite-them-right
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • sv-SE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • de-DE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf